Firemní video

Tvorba prezentačního videa

Kvalitní prezentační video osloví vaše partnery i zákazníky. Vytvořím pro vás poutavou firemní vizitku, přiblížím lidem výrobní procesy nebo zpracuji prohlídku vašich prostor. Využít můžeme jak záběry z klasické kamery, tak letecké snímky z dronu. Výsledné video přizpůsobím vaší cílové skupině a zvolenému komunikačnímu kanálu.

Náborové video

Zhruba 80 % uchazečů o zaměstnání si práci hledá online. Zdlouhavé inzeráty však dnes nikdo nečte. Zaujměte uchazeče na první pohled díky náborovému videu. V něm snadno odprezentujete vaši firmu a odpovíte na časté dotazy. Zájemci získají jasnou představu o tom, jak to u vás funguje, a snadno tak vyfiltrujete uchazeče, kteří se pro danou pozici nehodí. Video navíc poslouží i jako virtuální vizitka firmy.

Instruktážní video

Názorná ukázka řekne víc než tisíc slov. A platí to i při školení zaměstnanců. Kvalitně zpracované instruktážní video předá nováčkům důležité informace rychle a efektivně. Ušetříte tak za dlouhá školení a uvolníte ruce vytíženým kolegům.

Produktové video

Produktové video zvyšuje šanci na koupi produktu až o 60 %. Natočím pro vás originální záběry, které zákazníky zaujmou a vzbudí důvěru ve váš výrobek. A v rámci natáčení zajistím i produktové foto.

Ukažte zákazníkům svůj produkt zblízka. Předveďte jim, co všechno dokáže v praxi. Nebo jim poraďte, jak výrobek používat.

Další ukázka prací

Sháníte kameramana pro váš projekt?
Ozvěte se mi a já vám zodpovím všechny vaše dotazy!
Dále zvládnu
Realitní video

Realitní video

Inspekce dronem

Letecká inspekce

Video dronem

Natáčení dronem