Focení dronem

Zaujměte své zákazníky nebo přátele profesionálními leteckými snímky z dronu. Zajistím pro vás originální fotografie svatby, firemního večírku či jiné společenské akce. Na váš výjimečný den vám tak zůstanou krásné vzpomínky.

Vytvořím pro vás také kvalitní komerční fotografie. Moderní letecké snímky pomohou vaši firmu či nemovitost lépe prodat.

Letecké snímky obcí

Plánujete vytvořit kalendář či pohlednici s motivem vaší obce? Nebo chcete jen zmapovat, jak se v průběhu času mění? Pořídím pro vás kvalitní letecké záběry. Pomocí dronu s kamerou vytvořím efektní panoramatické snímky v kvalitě až 8500px x 5000px (což stačí i na potisk plátna o velikosti 2,2m x 1,3m). Vždy pečlivě volím čas focení tak, aby byl výsledný snímek co nejlepší.

Průmysl

Pro klienty z oblasti průmyslu zajišťuji leteckou inspekci budov, vedení i dalších obtížně dostupných míst. Na požádání pořídím záběry také pomocí termokamery. Natočím pro vás rovněž průběh stavby, rekonstrukce i jiných prací. Výsledné materiály poslouží pro interní či marketingové účely.

Stále váháte?
Ozvěte se mi a já vám zodpovím všechny vaše dotazy!
Dále zvládnu
Video dronem

Natáčení dronem

Inspekce dronem

Letecká inspekce

firemní video

Firemní video