Kontakt

  O mně

  Už jako malý jsem se zajímal o techniku a snil o vlastní helikoptéře s kamerou a dálkovým ovládáním. Svůj klukovský sen se mi podařilo splnit.

  S focením a natáčením videa jsem začal roku 2007. Své zkušenosti jsem uplatnil i při studiu marketing managementu na Slezské univerzitě v Karviné, kam jsem nastoupil v roce 2010.

  Z původního koníčku se postupně stal přivýdělek, přišly první komerční projekty. V roce 2015 jsem si pořídil první dron a o rok později i pilotní průkaz a oprávnění k leteckým pracím.

  Po ukončení VŠ jsem se začal více angažovat v marketingu a začal s tvorbou fotografií a videí pro jistý e-shop. O dva roky později jsem se rozhodl naplno pustit do svého snu a odešel na volnou nohu. Kromě natáčení videa se rád věnuji cestování, potápění a lezectví, takže si poradím s prací na laně i pod vodou. A když zrovna nejsem na cestách, svůj čas trávím s rodinou.

  Licence

  Licenci provozování leteckých prací (komerční využití dronu) vlastním od roku 2016, složil jsem také zkoušku na úřadu civilního letectví. Jsem držitelem oprávnění na provoz dronů v podkategoriích A1, A2 a A3. Mohu tedy létat na volných prostranstvích, v obcích i dalších běžně zakázaných zónách.